Lekarze Brzeg

dr Aleksander Szpak

Internista, Lekarz rodzinny

Brzeg

Mam b. przykre doswiadczenia z tym lekarzem ,mam 64 lata miazdzycę ,cukrzycę, nadciśnienie , dzień po kwarantannie [mialem cowid} byłem w przychodni u tego Pana i nie dostałem skierowania , na żadne badania, pan doktor obraził się na mnie że wczesniej, bylem u specjalisty kardiologa, który zapisał mi inne leki na cisnienie,bo te zapisane przez p. Szpaka mi już nie pomagały,{bralem 8 lat te same leki] .Oczywiscie nie pomogli mi ...
Opinia dodana przez: marian

lekarz Iwona Waszczykowska

Zespół Szkół nr1 z Oddzialami Sportowymi
ul. Poprzeczna 16
49-300 Brzeg

Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ciekawe pomoce przez co syn chętnie uczęszcza do tego logopedy. Ma podejście, miałam obawy ,czy będzie chciał wogole pracować, ale juz pierwszy kontakt pokazal,że jest ok.Dziecko czyni postepy,że jestesmy mile zaskoczeni.Jest to specjalista logopeda i pedagog terapeuta, dodatkowo polonista. To wazne, byc może syn pójdzie do szkoły na ul. Poprzeczną , gdzie z tym logopedą bedzie kontynuowal terapię.

lek. dent. Kornelia Buczek

Poradnia Stomatologiczno-Estetyczna Dominika Car
Elektryczna 8
49-305 Brzeg

Serdecznie polecam! Pani Doktor bardzo rzetelna, skrupulatna, delikatna i cierpliwa. Kilka razy robiłam wypełnianie ubytków - wszystko odbywało się sprawie, bez pośpiechu. Widać, że Pani Doktor zależy na efekcie leczenia i na zdrowiu pacjenta - nie podchodzi do pacjentów taśmowo. Pamięta historię leczenia, doradzi i pomoże. Bardzo dziękuję za opiekę i włożoną pracę!
Opinia dodana przez: Juliana

lekarz Marek Żak

Piastowska 2
49300 Brzeg

Bardzo polecam Pana doktora. Bardzo ciepły i uprzejmy.wysoka kultura osobista.Za kazdym razem gdy jestem na wizycie czuje sie zaopiekowana w 100%.Pan doktor jest bardzo dokladny i rzetelny. Trafilam na niego podczas pierwszego porodu (plod martwy) i trzymam sie go juz 5 lat. Dzieki Panu doktorowi zdecydowalam sie mimo traumy na 2 dziecko i ciaze prowadzilam u niego.podczas badania jest bardzo delikatny i wszystko objasnia na monitorze. Bardzo,bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Elżbieta Machowska-Szpak

Wenerolog, Dermatolog

Kamienna 1
49-300 Brzeg

Bardzo uprzejmy,kompetentny lekarz. Od wielu lat leczę się u Pani Doktor w placówce publicznej "Trzy Kotwice" i jestem bardzo zadowolona z leczenia i poświęconego mi czasu.. Polecam
Opinia dodana przez: Izabela

mgr Anna Warowa

Psycholog, Psychoterapeuta

Brzeg

Jestem po ukończonej terapii u Pani Ani - przeszłam ogromną drogę do miejsca w którym jestem teraz i jestem za to jej ogromnie wdzięczna. Podeszła do mnie z ogromnym zrozumieniem, dzięki niej uświadomiłam sobie co przeżywam i mogłam z tym pracować.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grażyna Polikowska

Laryngolog

ulica Nysańska 4-6
49-300 Brzeg

Bardzo mi pomogła. Rzeczowa i uprzejma. Jasno odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości.

Justyna Pawlińska

Logopeda

Dialog-gabinet terapii logopedycznej dzieci i dorosłych
Skarbimierz Osiedle, Topolowa 5
49-318 Brzeg

Jestem zbulwersowana negatywnymi wpisami. Chodzę do p. Justyny już od kilku miesięcy. Mój synek 5-cioletni miał wielkie problemy z wymową i bardzo trudno było go zrozumieć. Po kilkunastu wizytach poprawę widać i słychać!!! I to nie tylko ja widzę, ale również dziadkowie i znajomi. Synek cieszy jak mówię, że idziemy do p. Justyny. Kurcze kto może wypisywać takie bzdury negatywne? Pewnie jakiś(jakaś) zazdrośnica z innego gabinetu. Polecam wszystkim tą panią. ...
Opinia dodana przez: Joanna G

Monika Ochyra

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Słowackiego 58 lok. 3
49-300 Brzeg

Korzystamy z pomocy p. Moniki kolejny raz- teraz przy rozwijaniu mowy naszego dziecka a 2lata temu podczas rehabilitacji logopedycznej mojej mamy ( po udarze). Jest to osoba oddana swojej pracy, zawsze przygotowana i tak po ludzku- życzliwa. Pani Moniko dziekuję za okazywane wielokrotnie ciepło i zrozumienie. Agnieszka Nowotarska

lekarz Mieczysław Krzywoszański

Internista, Lekarz medycyny pracy

Jana Pawła II 12 lok. 3
49-300 Brzeg

Serdecznie polecam wizytę u Doktora, szybko sprawnie, uczciwie. Z klasą i poczuciem humoru. W porównaniu z innymi takimi placówkami - przede wszystkim szybko można załatwić sprawę.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Elżbieta Fijałkowska-Huczyńska

Morcinka 3 lok. 5
49-305 Brzeg

Pani Doktor jest bardzo dobrym, rzeczowym fachowcem w swojej dziedzinie , nadaje kierunek leczeniu ,indywidualnie analizuje przypadek pacjenta,jest moim lekarzem rodzinnym , bardzo kompetentną osobą nie tylko dla dzieci.Kto poważnie traktuje swoje zdrowie i leczenie serdecznie polecam Panią Doktor.

lekarz Tadeusz Janiszewski

Władysława Łokietka 3e lok. 4
Brzeg

Bardzo kompetentny ,szkoda że obecnie nie przyjmuje

lekarz Jan Kotuła

Jana Pawła II 12 lok. 3
49-300 Brzeg

Mam złe wspomnienia z Panem doktorem , Po przyjęciu na oddział w trakcie badania wszystko ok a po usłyszeniu że ma się skierowanie na cięcie odrazu zmiana zachowania i głupie teksty ,, już niedługo ze zgniłych ziemniaków będzie się robić cięcie ,, dla mnie szok , siadając na fotel do badania gdzie były ustawione jakieś chusteczki i różne rzeczy sama musiałam je ściągać a pan doktor głupio patrzył jak na ...

Sylwester Pikor

GPLS Optident
Brzeg, ul. Młynarska 10
Brzeg

Jako osoba z ogromnym lękiem przed stomatologiem poszłam z duszą na ramieniu z konieczności , ponieważ złamał mi się ząb górna siódemka ( wg doktora ósemka :o) i zostal tylko 1 bok zęba i korzenie . Poszłam z mężem dla odwagi , na fotelu u doktora podkreślałam wiele razy , ze bardzo się boję - ani słowa komentarza, wsparcia , pocieszenia itp .. Trudno . Doktor zadecydował o usunięciu . ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Andrzej Nimsz

Brzeskie Centrum Medyczne
ulica Mossora 1
49-300 Brzeg

Byłam na wizycie na NFZ . I jak dla mnie bez żadnej diagnostyki z bolącym kolanem z znacznym rumieniem wokół kolana , zalecono rehabilitację i dalszą diagnostykę w POZ włącznie z wykonaniem TK lub RM ale oczywiście bez skierowania od Pana doktora . Z tego co wiem najpierw powinna być diagnostyka a potem rehabilitacja. Ale co się dziwić Pan doktor pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym więc kieruje na zabiegi do swojej ...

lekarz Dorota Kęcka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Vita" s.c. Małgorzata Holler, Dorota Kęcka, Dorota Szubelak, Wiesława Tuczyńska
Ofiar Katynia 51
49-300 Brzeg

Pani D. Kęcka bardzo profesjonalna i miła pani doktor. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Magdalena Sidorowicz

lekarz Julia Goj-Birecka

Laryngolog

Piłsudskiego 14/5
49-300 Brzeg

wspaniały lekarz, do pacjenta podchodzi z troską i zrozumieniem, zawsze wytłumaczy co i jak, jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor
Opinia dodana przez: Alina

lek. dent. Joanna Gądek-Baran

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Optident
Młynarska 10
Brzeg

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Syna panicznie boi się wizyt u dentysty... Pani Doktor z dużym zaangażowaniem, cierpliwością, emaptią, świetnym podejściem do małego pacjenta sprawiła, że syn wyszedł z gabinetu szczęśliwy, bo ząb już go nie bolał. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Sławomir Kęcki

Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny Sławomir Kęcki
Robotnicza16A/11
49-300 Brzeg

Fantastyczny lekarz, kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii. Rzetelna i fachowa wiedza. Lekarz wytłumaczył mi wszystko co będzie robił i dlaczego akurat taki zabieg. Wizyta była świetna, na luzie, bez spięcia. Polecam każdemu! Żałuję, że trafiłam do lekarza tak późno.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Radosław Muczyński

Łokietka 23 A/1
49-300 Brzeg

Dobry czujny i profesjonalny radiolog który zna swoją sprawę i robie jej dobre. Polecam pana Radosława!
Opinia dodana przez: Roman